Uwolnij się od tego, co Ci SZKODZI

Nieważne, czy jesteś pod szkodliwym wpływem negatywnych ludzi, własnych lęków, nałogów czy ograniczeń – rytuał odcięcia pozwoli Ci uwolnić się od tego, co przeszkadza Ci w rozwoju. Ty decydujesz, co i jak właśnie się zaczyna. Odetchnij. Ciesz się w końcu swoim życiem!

Rytuał odcięcia – pozbądź się swojego życiowego szkodnika

Magia jest naturalną, nierozerwalną część Twojej codzienności – czy w nią wierzysz, czy nie.

Rytuał odcięcia to wyjątkowa ceremonia, podczas której wykorzystuję energię bogów, planet i sił natury w celu aktywowania własnej energii.

Dzięki odpowiednim bóstwom, modlitwom, zaklęciom, kryształom, ziołom, świecom oraz aurze kieruję ich moc na Twoją osobistą intencję, związaną z tym, co ma na Ciebie najbardziej negatywny wpływ – nawet gdy jest tym drugi człowiek!

Dla kogo dedykowany jest rytuał odcięcia?

Każdy, kto czuje, że inni ludzie, własne emocje lub złe przyzwyczajenia ciągną go w dół, może wykorzystać moc rytuału odcięcia. Rytuał pomoże Ci w końcu uwolnić się od:

  • toksycznych ludzi – pozbędziesz się osób, które odbierają Ci energię, zdrowie, pewność siebie lub zapał, a Ty zaczniesz zmieniać swoje życie na lepsze,
  • szkodliwych nałogów – szybciej i na zawsze zrezygnujesz z nałogów lub złych przyzwyczajeń, nawet jeśli wszystkie inne metody nie przynosiły skutków! Nieważne, czy to uzależnienie od szkodliwych substancji, zachowań, czy ludzi.
  • ograniczających Cię lęków – zniknie ciężar, który Cię przytłaczał, a zamiast tego zaczniesz myśleć pozytywnie i nabierzesz zdrowego dystansu do rzeczywistości.
  • złorzeczeń, przyczepów czy rzuconego na Ciebie złego oka – nigdy nie wiesz, czy zła passa nie jest wynikiem rzuconej na Ciebie negatywnej energii. Rytuał oczyści Cię z toksyn i sprawi, że w życiu w końcu zacznie pojawiać się szczęście.

Po pierwszeWybierz swoją intencję!

Podczas rytuału poza intencją ogólną, odbędzie się też spalenie kartki z Twoją wcześniej określoną intencją. Najpóźniej dzień przed rozpoczęciem rytuału każdy z uczestników składa osobistą intencję.  To ważne, abyś dokładnie i świadomie określił swoją rytualną prośbę. Musisz wiedzieć, co stanowi problem oraz czego konkretnie chcesz pozbyć się ze swojego życia.

Po drugieJak wygląda rytuał odcięcia?

Po sfinalizowaniu zamówienia otrzymasz zaproszenie do specjalnie grupy rytualnej online. Każdy rytuał odbywa się na live i zwykle trwa około 10-20 minut. Wcześniej poproszę Cię o przygotowanie osobistej intencji oraz własnej świeczki, którą będziesz spalać z nami podczas rytuału. Dostaniesz też ode mnie informację, jakiego dokładnie koloru powinna to być świeczka.

Po trzecieKiedy zobaczysz efekty rytuału?

Nie mogę zagwarantować Ci konkretnej daty, w której rytuał zacznie działać. Czasem efekty widoczne są już po jednym dniu, innym razem trzeba poczekać trzy miesiące. Najważniejsze to wierzyć, że rytuał prędzej czy później, pomoże Ci uwolnić się od negatywnych wpływów.

Już teraz zamów rytuał odcięcia!

Kliknij w przycisk poniżej, zamów rytuał odcięcia i zacznij dostrzegać pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Szansę na wpłynięcie na swoje życie masz tylko 12 razy w roku!

Każdy rytuał na odcięcia odbywa się co miesiąc, w dniu, którym jest pełnia księżyca.Tak, abyś w nowy cykl księżyca wszedł pełen sił i z czystą energią.

Jeśli chcesz więc zobaczyć zmianę na lepsze w najbliższym czasie, powinieneś działać już TERAZ!

Ile jeszcze chcesz znosić to, co Ci tak silnie ciąży?

Czy rytuał odcięcia jest bezpieczny?

Rytuał odcięcia nie tylko jest całkowicie bezpieczny, ale też sam pomaga Ci pozbyć się tego, co dla Ciebie niebezpieczne!

Magia dzieli się na magię czarną i białą. Ja korzystam z tej dobrej, białej magii.

Nie ma więc żadnego prawa wpłynąć na Ciebie lub na innych w szkodliwy sposób. Nie ma tutaj żadnych efektów ubocznych – również w innych sferach życiowych.

Wystarczy tylko uwierzyć w to, że możesz realnie zmienić życie na lepsze, a potem odpowiednio sformułować swoją rytualną intencję.

Mój ebook o tym, jak prawidłowo tworzyć intencje, już niedługo będzie dostępny w sprzedaży.

Kto to prowadzi?

Kinga Oliwia Kujawa

Profesjonalne wykształcenie astrologiczne
11 lat doświadczenia
Klienci z całego świata

Mam na imię Kinga i astrologia to mój sposób na życie.

Z kartami pracuję od ósmego roku życia, ukończyłam też prestiżową szkołę astrologii London School of Astrology.

Kształciłam się pod okiem największych specjalistów w tej dziecinie z całego świata.

Dziś pomagam zabłąkanym i zagubionym ludziom odnaleźć ich potencjał oraz naprowadzić ich na właściwy, utracony gdzieś tor.

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/DSC01013-864x1536.jpg

Ile chcesz zapłacić za spokój ducha?

Zestaw Quantum Sukcesu dla zdecydowanych
zł miesięcznie
0123456789001234567890
  • 4 rytuały w miesiącu (na dobrobyt, miłosny, odcięcia, ochronny)
  • Sabaty
  • Dostęp do grupy rytualnej
  • Ebook, jak tworzyć intencje, aby były skuteczne
Rytuał odcięcia
0123456789001234567890
  • Rytuał odcięcia raz w m
  • Dostęp do grupy rytualnej
https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco