O mnie

Kinga Oliwia Kujawa

Mam na imię Kinga i można powiedzieć, że niemal urodziłam się z kartami w ręce.

Już jako ośmiolatka stawiałam klasyczne karty pod okiem sąsiadki. Pasja ta szybko poszerzyła się też na karty tarota. Chociaż karty wiele razy mi pomogły, to – jak pewnie każdego z nas – w końcu dopadł mnie poważny kryzys w życiu. Długo szukałam możliwych rozwiązań mojej sytuacji.

To właśnie wtedy zaczęłam zgłębiać astrologię, dzięki której dokopałam się do prawdy o samej sobie. Kiedy tylko poznałam siebie i własny potencjał, kiedy przestałam wreszcie walczyć – udało mi się pokonać przeciwności losu. Astrologia odkryła przede mną zupełnie inny świat. Chciałam więc poznawać go dalej.

Moja pasja ciągle rosła, a głód wiedzy astrologicznej ciężko było zadowolić kilkoma książkami. Taka już natura Strzelca 🙂

W końcu zdecydowałam się rozpocząć naukę astrologii w London School of Astrology. Przez ostatnie lata poznawałam tajniki astrologii pod okiem wielu doskonałych nauczycieli i specjalistów jak Lada Duchevna czy Laszlo Simon. Kształcę się po dziś dzień, dostosowując się do nowoczesnego, zmiennego świata.

Dziś astrologia jest wielką częścią mojej codzienności. Ruchem gwiazd i planet kieruję się zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wszystkim, co wiem, chce się dzielić z innymi. Pokazuję moim klientom, że dzięki astrologii jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na nasze życie i zmienić je na lepsze.

Daleko mi do średniowiecznej czarownicy z czarnym kotem – a tak niektórzy wyobrażają sobie niekiedy moją profesję. Zwykli ludzie przychodzą do mnie przed podjęciem decyzji miłosnych, a nawet biznesowych. Pomagam im przejść przez najczarniejsze chwile w życiu, kiedy z bagna wystaje im jedynie czubek głowy. Nigdy nie mówię im, co mają zrobić. Zwykle już sami wiedzą.

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/DSC01013-scaled.jpg

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Podejmuj w życiu lepsze decyzje i nastaw się na to, co przyniesie najbliższa przyszłość.
Zadaj mi jedno pytanie, a ja przeanalizuję Twoje możliwe wybory.
Wykorzystaj swój potencjał, zrozum lepiej swoje mocne strony i naucz się je wykorzystywać!
Na podstawie dokładnej daty Twoich narodzin przedstawię, jakie zmiany i wyzwania czekają na Ciebie w życiu oraz co będzie Ci służyć, a na co warto uważać.
Pokażę Ci, jakich zmian możesz się spodziewać, na co uważać oraz w jaki sposób podejmować decyzje tak, aby maksymalnie wykorzystać w tym okresie swój wyjątkowy potencjał.
Nieważne, czy utknąłeś w pracy, której nie lubisz, masz problemy finansowe czy kuleje Twoje zdrowie – rytuał na dobrobyt przyniesie Ci to światełko w tunelu i sprawi, że wszystko wróci na właściwy tor.
Nieważne, czy szukasz partnera, chcesz naprawić relację w związku, czy po prostu pragniesz poprawić atmosferę w swoim domu – rytuał miłosny da Ci przychylność innych ludzi i pozwoli Ci przyciągnąć do życia miłość.
Nieważne, czy jesteś pod szkodliwym wpływem negatywnych ludzi, własnych lęków, nałogów czy ograniczeń – rytuał odcięcia pozwoli Ci uwolnić się od tego, co przeszkadza Ci w rozwoju.

Chcesz o coś dopytać?

Z przyjemnością rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i opowiem Ci nieco więcej o tym, jak mogę Ci pomóc!

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Kontakt

Kinga Ori Oliwia Kujawa
Mateusz Śmieszek

Bądź na bieżąco