Hipnoza – twój domowy salon piękności

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2024/02/blog-Feb-24-1-1280x720.png

Chcesz poczuć się piękniejsza/y i atrakcyjniejsza/y nie koniecznie odwiedzajac salon piękności czy fryzjera?

Wydawanie fortuny na zabiegi upiększające, fryzjerów czy nowe ciuchy, to tylko zewnętrzny stymulant.

Czy zauważyłaś/eś ze jak cos nam się nie udało, czy spotkało nas cos niemiłego i nie czujemy się za dobrze, to nawet fryzjer nie potrafi poprawić nam nastroju?

Jednak odwiedziny w SPA czy po powrocie z wakacji, czujemy się jak gwiazdy filmowe, bo tryskamy energia i optymizmem.

Relaks daje lepszy efekt, gdyż pozwala naszemu umysłowi odpocząć i uspokoić ze stresujących czy nerwowych myśli.

Jednak by uzyskać długotrwały efekt i nie dać się sprowokować ludziom czy tez sytuacjom, warto popracować nad umysłem by się wyzwolić od reagowania na prowokujące słowa, ludzi czy tez sytuacje.

I w tym właśnie służy nam hipnoza, która nie tylko pozwala pozbyć się nałogów ale może być naszym domowym salonem piękności.

Czy wiesz zmiana myślenia może sprawić ze będziesz piękniejsza/przystojniejszy?

Im bardziej zmieniasz się od wewnątrz tym bardziej widać rezultat na zewnątrz.

Praca z własnym umysłem potrafi sprawić ze poczujesz się bardziej kobieca/męski

Hipnoza potrafi wpłynąć nie tylko na to jak my się czujemy, jak działamy, jak rezonujemy ale również jak wyglądamy jako kobiety/mężczyźni fizycznie.

Klucz do prawdziwej atrakcyjności leży w pracy nad naszym umysłem.

Choć wydawanie fortuny na zabiegi upiększające czy nowe ciuchy może dodać nam pewności siebie na chwilę, to prawdziwe piękno zaczyna się od wewnętrznego równowagi i pewności siebie.

Oto pięć sposobów, w jakie hipnoza wpływa na nasze myślenie, a jednocześnie na naszą atrakcyjność zewnętrzną:

  1. Podnoszenie samooceny: Praca nad umysłem za pomocą hipnozy może znacząco zwiększyć naszą pewność siebie i poczucie własnej wartości, co bezpośrednio przekłada się na to, jak się prezentujemy na zewnątrz.
  2. Redukcja stresu: Hipnoza może pomóc w redukcji stresu i napięcia, co sprawia, że nasza skóra wygląda zdrowsza i młodziej, a my sami wydajemy się bardziej wypoczęci i świeżi.
  3. Eliminacja negatywnych nawyków: Poprzez pracę z podświadomością, hipnoza może pomóc nam pozbyć się negatywnych nawyków, takich jak gryzienie paznokci czy nadmierne spożywanie słodyczy, co może poprawić nasz wygląd i samopoczucie.
  4. Zwiększenie motywacji: Hipnoza może również zwiększyć naszą motywację do dbania o siebie, prowadzenia zdrowego trybu życia i podejmowania aktywności fizycznej, co przekłada się na naszą atrakcyjność fizyczną.
  5. Promowanie pozytywnego myślenia: Praca nad umysłem za pomocą hipnozy może przekształcić nasze myślenie, sprawiając, że jesteśmy bardziej optymistyczni i pozytywnie nastawieni do siebie i świata, co przyciąga pozytywne energie i wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych.

  Juz niedługo z okazji dnia kobiet, szykuje dla was specjalny warsztat, który pomoże wam poczuć się atrakcyjnymi poprzez prace z własnym umysłem.

  A jeśli nie chcesz czekać?

  To zapisz się już teraz na sesje HeartHealing i sprawdź ofertę warsztatów:

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco