Tranzyt Wenus w Lwie 2023

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2023/06/BLOG-June-23-1-1280x720.png

5 Czerwca 2023 Wenus wchodzi w znak Lwa –

Wenus jest silna i prawdziwa, odważna i pewna siebie.

Tranzyt Wenus w Lwie 2023 jest bardzo znaczącym wydarzeniem w dziedzinie astrologii, niosącym ze sobą wiele pozytywnych skutków, które mogą przynieść nam wiele korzyści w życiu osobistym i zawodowym.

Jako planeta miłości, piękna i harmonii, Wenus wpływa na nasze relacje, kreatywność i dobre samopoczucie.

Oto niektóre z pozytywnych skutków tranzytu Wenus w Lwie 2023:

Zwiększona kreatywność: Ognista energia Lwa w połączeniu z artystyczną i zmysłową naturą Wenus może rozpalić naszą twórczą iskrę i pomóc nam wyrazić siebie na nowe i ekscytujące sposoby.

To doskonały czas na kreatywne przedsięwzięcia, w dziedzinie sztuki, muzyki lub pisania.

Romantyczne możliwości: Wenus w Lwie kojarzy się z pasją, romansem i miłością.

Ten tranzyt może przynieść nowy romans lub rozpalić płomienie istniejącego związku.

To także doskonały czas na wyrażanie swoich uczuć i romantyczne gesty.

Wzrost pewności siebie:

Wpływ lwa na ten tranzyt może pomóc zwiększyć naszą samoocenę i pewność siebie. Możemy czuć się bardziej komfortowo, wyrażając siebie i podejmując ryzyko, co prowadzi do większego rozwoju osobistego i sukcesu.

Bogatsze życie towarzyskie:

Wenus jest także planetą interakcji społecznych i może pomóc nam łączyć się z innymi na głębszym poziomie. Ten tranzyt to doskonały czas na nawiązywanie kontaktów, nawiązywanie nowych znajomości i ulepszanie istniejących relacji.

Obfitość finansowa:

Wenus jest kojarzona z obfitością i dobrobytem, ​​a ten tranzyt może przynieść możliwości finansowe i sukces. To dobry czas na podejmowanie nowych przedsięwzięć biznesowych lub inwestycji.

Podczas gdy tranzyt Wenus w Lwie 2023 jest generalnie kojarzony z pozytywnymi skutkami, jak każde wydarzenie astrologiczne, może również nieść ze sobą pewne wyzwania. Oto niektóre z negatywnych skutków tego tranzytu.

Egocentryzm i egoizm:

Energia Lwa może czasem sprawić, że stajemy się bardziej egocentryczni i egoistyczni, co prowadzi do konfliktów z innymi. Ten tranzyt może sprawić, że bardziej skupimy się na własnych potrzebach i pragnieniach kosztem innych, powodując problemy w relacjach.

Nadmierne pobłażanie i ekstrawagancja:

Wenus kojarzy się z luksusem i pobłażaniem, a ten tranzyt może kusić nas do nadmiernych wydatków lub nadmiernego pobłażania sobie w przyjemnościach, takich jak jedzenie, picie lub zakupy. Może to prowadzić do problemów finansowych lub zdrowotnych.

Nadwrażliwość i przesadne zwracanie na siebie uwagi:

Energia Lwa może sprawić, że będziemy pragnąć uwagi i uznania, co prowadzi do dramatyzowania lub ciągłego zwracania na siebie uwagi. Może to powodować konflikty z innymi ludźmi lub sprawiać, że wydajemy się nieszczerzy.

Zazdrość i zaborczość:

Wenus jest również kojarzona z zaborczością i zazdrością, a ten tranzyt może zaostrzyć te tendencje. Może to prowadzić do konfliktów w romantycznych związkach lub przyjaźniach.

Brak konsekwencji i dyscypliny:

Pobłażliwy i poszukujący przyjemności charakter tego przejścia może również utrudniać skupienie się na obowiązkach lub utrzymanie dyscypliny. Może to powodować problemy w pracy lub życiu osobistym.

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco