Czym jest RTT i dlaczego jest najlepszym sposobem na poradzenie sobie z przeszłością

1 stycznia 2023by Kinga Oliwia Kujawa
https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2023/01/blog-RTT-1280x720.png

Wszyscy mamy chwile z naszej przeszłości, które chcielibyśmy wymazać.

Bez względu na to, jak bardzo się staramy, nie da się uciec od przeszłości.

Te wspomnienia, czy to dobre czy złe, często nas prześladują i mogą trwale wpływać na nasze codzienne życie.

Kształtują to, kim jesteśmy i jak wchodzimy w interakcje z otaczającym nas światem.

Nasze przeszłe doświadczenia mogą również powodować, że czujemy się zablokowani i niezdolni do ruszenia naprzód w życiu.

Co więc można zrobić, aby poradzić sobie z tymi trudnymi uczuciami?

 

Jedną z metod, która jest ostatnio coraz częściej stosowana, jest Szybka Terapia Transformacyjna (RTT).

To holistyczne podejście wykorzystuje metody hipnoterapii w połączeniu z sesjami coachingowymi jeden na jeden, aby pomóc ludziom przekształcić swoje myśli i zachowania, aby mogli przejść od przeszłych traum.

RTT to potężna metoda uzdrawiania, która łączy tradycyjną terapię rozmową z hipnoterapią i programowaniem neurolinguistycznym (NLP), która przy odpowiednim profesjonalnym doradztwie, oferuje skuteczny sposób na uwolnienie się od negatywnych wzorców i przyjęcie nowych sposobów myślenia.

Sprawdźmy, dlaczego to podejście może być najlepszą opcją do pracy nad traumatycznymi doświadczeniami.

 

Co to jest RTT?

Rapid Transformational Therapy (RTT) to oparty na dowodach model terapeutyczny opracowany przez Marisę Peer, jedną z wiodących brytyjskich terapeutów. Metoda ta łączy tradycyjną terapię rozmową z hipnoterapią i programowaniem neurolingwistycznym (NLP). Celem RTT jest pomoc klientom w zidentyfikowaniu pierwotnej przyczyny ich problemów, a następnie spowodowanie trwałej zmiany w ich życiu poprzez rozwiązanie tych podstawowych problemów.

W przeciwieństwie do tradycyjnej terapii, która może trwać miesiące, a nawet lata, RTT zwykle przynosi rezultaty w ciągu zaledwie kilku sesji. Klienci zgłaszają, że już po jednej sesji czują się bardziej wzmocnieni, pewni siebie i zmotywowani! Dzieje się tak, ponieważ RTT pomaga klientom uzyskać dostęp do głębszych warstw ich podświadomości, gdzie mogą odkryć korzenie swoich problemów. Pracując nad tymi podstawowymi przyczynami, klienci mogą wreszcie uwolnić się od negatywnych wzorców i znaleźć trwałe rozwiązania swoich problemów, które pomogą im iść naprzód w życiu.

Korzyści z RTT

Korzystanie z szybkiej terapii transformacyjnej (RTT) ma wiele zalet. Oprócz pomocy w uwolnieniu się od przeszłości, abyś mógł pełniej żyć chwilą obecną, ta metoda zachęca również do rozwoju osobistego i poprawy zdrowia psychicznego.

Pomaga ludziom stać się bardziej świadomymi siebie, dzięki czemu mogą podejmować lepsze decyzje dla siebie i iść naprzód. Dodatkowo zwiększa poczucie własnej wartości, pomagając ludziom rozpoznać swoją prawdziwą wartość pomimo wszelkich negatywnych wiadomości, które mogli otrzymać w przeszłości.

Wreszcie, tworzy pozytywne zmiany w zachowaniu, odnosząc się zarówno do świadomych, jak i podświadomych przekonań, które mogą powstrzymywać kogoś przed osiągnięciem celów lub wykorzystaniem swojego potencjału.

Terapia Szybkiej Transformacji (RTT) jest skutecznym narzędziem pozwalającym uwolnić się od przeszłości, dzięki czemu możesz pełniej żyć chwilą obecną, nie będąc obciążonym starymi wspomnieniami lub negatywnymi doświadczeniami z przeszłości.

Ta innowacyjna terapia łączy tradycyjną terapię rozmową z hipnoterapią i programowaniem neurolingwistycznym, które pozwalają klientom uzyskać szybkie rezultaty bez konieczności spędzania lat na niekończących się rozmowach, jakich wymagają tradycyjne terapie.

Jeśli jesteś gotowy uwolnić się od swojej przeszłości, aby w końcu zacząć żyć swoim najlepszym życiem już dziś, RTT może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco