Rytuał dla każdego znaku zodiaku na rozpoczęcie dnia.

5 listopada 2022by Kinga Oliwia Kujawa
https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2022/11/blog-Nov-1280x720.png

Ta drobna zmiana da ci więcej energii i pomoże twoim manifestacjom.

Poranny rytuał może być czymś więcej niż tylko filiżanką gorącej kawy.

Wstawanie z łóżka nie powinno się kojarzyć z powrotem do ponurych obowiązków.

A gdyby tak zaczynać każdy dzień z poczuciem misji i spełniania swoich manifestacji?

Oto proste rytuały dla znaków zodiaku, które wprowadzą Cię w dobry nastrój na nowy dzień.

Sposób, w jaki zaczynamy poranek, nadaje ton na resztę dnia.
Zróbmy więc wszystko, aby chwila po wstaniu z łóżka była bezstresowa.

Czy możemy sami stworzyć lepszy nawyk, aby uspokoić, ugruntować i doprowadzić się na wyższe wibracje?

Astrologia daje nam konkretne sugestie dotyczące najlepszych porannych nawyków, które działają dla każdego znaku zodiaku.

Poranne rytuały dla znaków zodiaku:

Baran: rozruszaj ciało

Baran powinien rozpocząć dzień porannym treningiem. Zwykle masz energię po przebudzeniu. Ćwiczenie przedłuży jego działanie do nocy.
Wypoć się rano, a będziesz w stanie lepiej kontrolować swoje emocje przez cały dzień. Nawyki sportowe zachęcą Cię również do zwiększenia samodyscypliny.

Twoja ognista natura zawsze sprawia, że najpierw działasz, a dopiero później myślisz. Kiedy zaczniesz dzień od ćwiczeń, poczujesz się bardziej zrelaksowany i mniej impulsywny.

Byk: zdrowy początek

Zdrowe śniadanie to najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia.
Podaruj swojemu ciału składniki, które pomogą wzmocnić umysł i ducha. Rytuał ten pomoże Ci się zaaklimatyzować i da Ci przyjemne uczucie, że dobrze o siebie dbasz.
Zwracanie uwagi na to, co kładziesz na talerzu, jest ważnym elementem dbania o siebie i uzupełniania potrzeb swojego organizmu. Staniesz się bardziej świadomy, czego Twoje ciało nie będzie w stanie zrobić przez resztę dnia. Staraj się kontrolować swoją wewnętrzną Wenus, dla której życie to nieustanna uczta ze słodyczami i alkoholem.

Bliźnięta: Uspokój swój umysł

Medytacja to świetny sposób na rozpoczęcie dnia. Umysł Bliźniąt jest jak las, w którym każda gałąź i korzeń prowadzi do setek różnych wątków.
Tyle się w tobie dzieje, że często czujesz się przytłoczony. Rozpoczynając dzień od medytacji, możesz poprawić swoją zdolność koncentracji.

Uspokój się i pomóż z wizualizacjami w Twojej głowie. Prosty rytuał uziemiający pomoże Ci pozostać w kontakcie z codziennymi zadaniami.
Medytacja pomoże ci zachować skupienie i uniknąć rozproszenia.

Rak: połącz się z emocjami

Niech pierwszą rzeczą, z którą się budzisz, jest połączenie z twoim wewnętrznym światem. Poranny rytuał medytacji z kryształami lub tworzenia prostych wizualizacji pomoże Ci ugruntować się emocjonalnie.

Wyobraź sobie, jak chcesz się czuć każdego dnia. Wyraź swoje życzenia myśląc przede wszystkim o bieżącym tygodniu. Ta metoda pomoże Ci zrealizować Twoje plany i sprawi, że będziesz bardziej pewny swoich umiejętności. Miej nerwy pod kontrolą. Wszystko będzie dobrze.

Lew: powtarzaj afirmację

Gdy tylko się obudzisz, poświęć czas na powtórzenie afirmacji lub mantr danego dnia. Powiedz sobie, że jesteś piękna, mądra i utalentowana.
pozostanie w tobie na kilka następnych godzin.
Ćwiczenie samoakceptacji i miłości do siebie pomoże ci rozwiać wątpliwości. Aby uzyskać więcej mocy, napisz swoje mantry i afirmacje na kartce papieru. Zastanów się, co chcesz robić w ciągu dnia. Gdy Twoje cele staną przed Tobą, szybko znajdziesz sposób, jak je zrealizować.

Panna: działaj zgodnie z planem

Zacznij dzień od stworzenia listy rzeczy do zrobienia. Lubisz być zorganizowana, a szczegóły są dla Ciebie bardzo istotne. Rano skup się na najważniejszych celach. Sprawdź co nie zostało wykonane z wczorajszej listy, nadaj priorytet rzeczom, które przegapiłeś wczoraj na dziś.
Tylko poczucie, że masz kontrolę i że postępujesz krok po kroku zgodnie z harmonogramem, nada kierunek Twoim działaniom. Każdy dzień będzie się poprawiał, gdy zobaczysz swoje postępy.

Waga: praktykuj self-love

Niech wczesny poranek będzie dla ciebie czasem wyrażania wdzięczności.
Takie podejście magicznie poprawi twój nastrój i emocje.

Poranny rytuał dziękczynny może pozytywnie wpłynąć na twoje życie.
Poranny rytuał dziękczynienia może pozytywnie wpłynąć na twoje życie.
Jako jeden z najbardziej społecznych znaków zodiaku zużywasz zbyt dużo energii na innych. Możesz stale porównywać się z kimś, nie doceniając własnej wartości.

Pamiętaj więc, aby być wdzięcznym za to, co stworzyłeś, osiągnąłeś i co jest w tobie wyjątkowego. Każdego ranka ponownie przeczytaj swoją listę co najmniej pięciu rzeczy, za które możesz być wdzięczny.
W ten sposób przyciągniesz do siebie więcej magii.

Skorpion: zapisuj swoich myśli

Notatnik może stać się Twoim potężnym nowym magicznym narzędziem. Zacznij dzień od zapisania w dzienniku, że jesteś prawdziwy i zagłębienia się w swoją podświadomość.

Odkryj siebie warstwa po warstwie, analizując, co dzieje się w Twoim życiu. Umieść wszystkie swoje myśli na papierze, aby je trochę uporządkować.

Nawet rytuał spisywania snów pomoże ci uzyskać jasność. Połącz kropki i intuicyjnie wzmocnij swoje połączenie z twoja intuicja.

Uwolnij negatywne myśli i zrób w swojej głowie miejsce na coś kreatywnego. Po kilku tygodniach przekonasz się, że dokonałeś niezwykłych odkryć.

Strzelec: Odkrywanie nowych terenów

Odkrywanie jest ważną częścią tego, kim jesteś.
Jako Strzelec nie możesz siedzieć bezczynnie.
Twój poranny rytuał pozwoli Ci odkrywać nowe terytoria.
To normalne, że w tej chwili nie możesz podróżować. Zacznij dzień od dobrej lektury, która pobudzi Twoją wyobraźnię. Pozwól swojemu umysłowi wędrować w nieznane miejsca. Jeśli czytanie nie jest twoją ulubiona czynnością, poświęć trochę czasu na wizualizację swojej następnej wielkiej podróży.
Pozwól Jowiszowi słuchać twoich manifestacji, aby twórczo zmienić twoje przeznaczenie.

Koziorożec: Łączenie Ciała i Umysłu

Uziemienie pomaga ci osiągać absolutnie najlepsze wyniki. Powinieneś zagłębić się w swoje priorytety na dany dzień, nie martwiąc się o szczegóły.

Zacznij dzień od ćwiczeń oddechowych, które połączą twoje myśli z ciałem. Ostrożny wdech i wydech zdziała cuda na Twój nastrój. Skoncentruj się na oddechu, wizualizując przebieg tygodnia.
Ten prosty nawyk nie tylko cię uspokoi, ale także zapewni jasność umysłu. Alternatywnie możesz położyć się na macie i wykonać 10 minut jogi.

Wodnik: wizualizuj swoje marzenia

Zacznij dzień od wizualizacji swoich marzeń.
W ten sposób na chwilę oderwiesz się od rutyny.
Wyobraź sobie swój idealny dzień, nawet jeśli nie jest to realistyczny scenariusz. Poczuj, że ta wizja w końcu może się spełnić.

Masz już uśmiech na twarzy?
Kiedy naprawdę koncentrujesz się na czymś, co jest dla ciebie ważne, podświadomie będziesz działał, aby zrealizować swoja wizualizacje.
To jest prawo przyciągania.
Na co czekasz? Zacznij go używać.

Ryby: zacznij od muzyki

Nic tak nie zmieni twojej wibracji, jak słuchanie muzyki od poranka. Muzyka przemówi do twojej duszy, i umożliwi kreowanie pięknych wizji.
Cokolwiek poprawia ci humor lub uspokaja, niech od rana pogrywa w tle. Słowa ulubionych utworów zagluszy negatywne myśli, które mecza cię od środka. Niech dźwięki muzyki cię zainspirują i dodadzą nadziei i energii, jaką wokół siebie roztaczasz. Niech dźwięk stanie się twoim napędem, popychającym cię w dobrym kierunku.

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco