Astrologia podpowie najlepszą karierę dla każdego znaku zodiaku

4 września 2021by Kinga Oliwia Kujawa
https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2021/09/1.png

 

Wybór kariery to sprawa osobista, ale astrologia podpowie najlepszą karierę dla każdego znaku zodiaku.

Jeśli uważasz, że Twoja praca jest nudna, prawdopodobnie nie jesteś na dobrej drodze. Może czas wykorzystać wrodzony talent gwiazd?

Każdy z nas ma szansę, że ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Jaka może być przed tobą?

 

BARAN

Jako urodzony przywódcą, potrafisz prowadzić ludzi we właściwym kierunku, więc sprawdzisz się idealnie w roli coachingowej. Twoja energia i pasje są inspiracją, co powoduje ze motywujesz innych.

Genialni żołnierze, sportowcy jak i przywódcy korporacji.

 

BYK

Pasjonaci pięknych przedmiotów, powinni połączyć przyjemne z pożytecznym w pracy jako blogerka, kwiaciarka czy też w zawodach dotyczących jedzenia czy ekskluzywnych restauracji.

Możliwy jest też sukces w karierze pisarskiej. Byki są również świetnymi księgowymi.

 

BLIŹNIĘTA

Praca przy biurku nie jest dla was.

Potrzebujecie ciągłej stymulacji umysłowej. Potrzebujesz być w ruchu i spotykać się z ludźmi.

Kariera w mediach może być idealnym wyzwaniem. Merkury dał ci talent odnajdywania i przekazywania faktów.

Możesz być badaczem trendów lub tłumaczem międzynarodowym.

 

RAK

Zdolność do dostosowywania się do równych sytuacji daje wam nieograniczone możliwości zawodowe.

Jako pasjonat przeszłości, sprawdzisz się jako historyk, sprzedawanie rzeczy vintage czy prowadzenie antykwariatu.

Podobnie sprawdzisz się w strefach dotyczących komfortu domu jak i nieruchomości. Chęć niesienia pomocy innym może Cię popchnąć w stronę medycyny.

Twoja pasja może stać się źródłem zarobku.

 

LEW

Jesteś świetnym motywatorem I potrafisz motywować innych. Możesz być świetnym doradca zawodowym czy coachem dla nieśmiałych. Potrafisz dotrzeć do innych, na bazie własnych doświadczeń. Łatwo wzbudzasz zaufanie dzięki swojej aparycji, więc możesz być świetnym PR-owcem lub influencerką czy też organizatorem imprez. Wielu polityków ma słońce w Lwie. Jesteś urodzona Gwiazdą, która wie, jak dotrzeć na szczyt i błyszczeć z innymi. Genialni organizatorzy imprez. Kreatywne myślenie to twoja specjalność.

 

PANNA

Zorientowane na szczegóły, możecie być świetne w dziedzinie medycyny. Od zielarza do lekarza. Jesteś zorganizowana, myślisz precyzyjnie i jesteś opiekuńcza, a ludzie przychodzą do ciebie po porady.

Każdy wie ze można na Tobie polegać co czyni z Ciebie dobrego psychologa.

Sprawdzisz się jako dietetyk, masażystka czy też analityk. Ponadto jesteś w stanie wykopać informacje spod ziemi, detektyw, ochrona środowiska.

 

WAGA

Dyplomacja, szkolnictwo lub polityka to dziedziny kariery zapisane ci w gwiazdach. Masz siłę przebicia i możesz wejść na szczyt i wykorzystać to do pomagania innym, oraz dokonywać znacznych zmian i wpłynąć na twoje środowisko. Wenus pomoże uczynić cię świetnym prawnikiem czy też doradca.

Zawod związany z relacjami z ludźmi, będzie dla ciebie idealny. Twoja artystyczna strona sprawdzi się też dla ciebie w zawodzie stylistki, dekoratorki wnętrz lub tez przewodnikiem po galerii sztuki.

 

SKORPION

Sprawdzisz się w zawodzie, gdzie będziesz walczyć z krytyką. Nie jesteś podatny na opinie świata zewnętrznego.

Realizujesz misje płynąca ze środka.

Bycie filmowcem, poetą lub muzykiem idzie w parze z potrzebami twojej duszy. Jesteś pracowita i kreatywna, a twój umysł działa na najwyższych obrotach. Alternatywnie możesz być analitykiem, terapeutą lub hipnotyzerem – w końcu lubisz docierać do sedna problemu. Jednak masz też talent do pracy z danymi ukrytymi (np. dane RODO) czy też w finansach.

 

STRZELEC

Lubisz docierać do najwyższej prawdy.

Będziesz świetnym naukowcem, archeologiem, filozofem czy też teologiem jak i nauczycielem czy też blogerem o podróżach. Kieruj się głosem serca by odkryć swoje powołanie.

Spełnienie w zawodzie możesz osiągnąć tylko jak będziesz robić to co kochasz.

Siedzący w Tobie odkrywca nie odpuści, jeśli nie zrobisz czegoś dla ludzkości.

 

KOZIOROŻEC

Twoja cierpliwość pozwala doprowadzać rzeczy do końca, do czego byś się nie zabrał. Kariera w architekturze lub sprzedaży nieruchomości byłaby idealna.

Sprawdzisz się też w systemie korporacji pnąc się spokojnie po szczeblach kariery.

Masz talent do interesów i pomysły na start-upy. Szybko możesz awansować i pomóc firmie w jej wzroście. Ludzie darzą cię szacunkiem a ty chcesz poprawiać warunki pracy. Często osiągają pozycje wysokie zawodowo niestety w późnym wieku.

 

WODNIK

Jesteś humanitarny, więc nie zgodzisz się na pracę dla kogoś kto wyzyskuje ludzi.

Z instynktem pomagania innym, wspierasz ich drogę do urzeczywistnienia marzenia. Powinieneś działać jako aktywista, w słusznym celu. Możesz być artysta każdego rodzaju, pracownikiem socjalnym lub ekologiem, reprezentując innych którzy nie maja głosu.

 

RYBY

Jesteś uduchowiona i wiesz, jak działają ludzkie umysły. Ten dar w polaczeniu z twoja empatia, sprawdzi się w zawodzie terapeuty. Możesz pomoc innym kierować ich emocjami, dzięki umiejętności słuchania. Możesz być świetnym doradca do ludzkich problemów, animatorka kultury, wróżką lub nauczycielem medytacji. Słuchaj się swojej kreatywnej duszy.

 

A co jest najlepsze dla ciebie?

Skontaktuj się ze mną

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco