fbpx
 

Usługi i cennik

Z przyjemnością rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości
i opowiem Ci nieco więcej o tym, jak mogę Ci pomóc!

Sesja indywidualna

Podejmuj w życiu lepsze decyzje i nastaw się na to, co przyniesie najbliższa przyszłość.

Na sesji indywidualnej przeanalizuję przyszłe zdarzenia na podstawie Kart Tarota, Kart Lenormand oraz ogólnego horoskopu.

Sesja odbywa się w formie wideo konferencji na Messengerze, telefonicznie lub osobiście. Termin sesji ustalamy wspólnie po sfinalizowaniu zamówienia.

Jeśli to możliwe, przed sesją dowiedz się, o której godzinie się urodziłaś, abym mogła dokładniej przeanalizować Twój horoskop.

Koszt:

od 140 zł

Odpowiedź na jedno Twoje pytanie

Ta jedna sprawa w Twoim życiu spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz, jaką decyzję podjąć, którego mężczyznę wybrać, czy to dobry moment na zmiany?

Zadaj mi jedno pytanie, a ja przeanalizuję Twoje możliwe wybory.

Sesja odbywa się w formie wideo konferencji na Messengerze lub telefonicznie. Termin sesji ustalamy wspólnie po sfinalizowaniu zamówienia.

Analiza horoskopu urodzeniowego

Twój dzień i godzina narodzin mówi o Tobie więcej niż Twój wygląd, zachowanie i charakter.

To, kiedy się urodziłeś, ma ogromny wpływ na Twoją przyszłość – sukces, zdrowie czy szczęście. Wykorzystaj swój potencjał, zrozum lepiej swoje mocne strony i naucz się je wykorzystywać!

Ułożony indywidualnie dla Ciebie horoskop urodzeniowy to pierwszy krok do sukcesu. Horoskop przesyłam w formie nagrania głosowego po sfinalizowaniu zamówienia i ustaleniu z Tobą szczegółów.

Horoskop roczny (Solariusz)

Horoskop roczny to połączenie analizy horoskopu urodzeniowego z określeniem wpływu planet na Ciebie w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Na podstawie dokładnej daty Twoich narodzin przedstawię, jakie zmiany i wyzwania czekają na Ciebie w życiu oraz co będzie Ci służyć, a na co warto uważać.

Horoskop przesyłam w formie nagrania głosowego po sfinalizowaniu zamówienia i ustaleniu z Tobą szczegółów. Dodatkowo otrzymujesz:

  1. prognozę podsumowującą na każdy z najbliższych 12 miesięcy w formie pliku PDF,
  2. 15-minutową konsultację, podczas której możesz zadać dodatkowe pytania

Koszt:

300 zł

Horoskop trzyletni

Horoskop trzyletni to analiza najbliższych trzech lat Twojego życia na podstawie horoskopu urodzeniowego, horoskopu Solariusz, jak i Profekcji astrologicznej.

Pokażę Ci, jakich zmian możesz się spodziewać, na co uważać oraz w jaki sposób podejmować decyzje tak, aby maksymalnie wykorzystać w tym okresie swój wyjątkowy potencjał.

Horoskop przesyłam w formie nagrania głosowego po sfinalizowaniu zamówienia i ustaleniu z Tobą szczegółów. Dodatkowo otrzymujesz:

  1. prognozę podsumowującą na każdy z najbliższych 36 miesięcy w formie pliku PDF,
  2. 15-minutową konsultację, podczas której możesz zadać dodatkowe pytania

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski to połączenie analizy twojego horoskopu urodzeniowego wraz z horoskopem partnera i określeniem wpływu planet na Wasze życie.

Chcesz wiedzieć jaki stworzycie związek?
Czy się dogadacie?
Co was łączy?
Czy znajdziecie wspólny język i połączą Was wspólne cele i miłość?

Na podstawie daty Twoich narodzin oraz Twojego partnera przedstawię, jakie zmiany i wyzwania czekają na Was w życiu oraz jaka czeka Was przyszłość

Horoskop przesyłam w formie nagrania głosowego po sfinalizowaniu zamówienia i ustaleniu z Tobą szczegółów.

Horoskop zawodowy

Chcesz poznać swoje słabe i mocne strony? Poznać swoje predyspozycje zawodowe zapisane w Twoim gwiazdozbiorze? W jakim kierunku się rozwijać? Jaka jest Twoja misja życiowa? Jaki wybór da Ci najlepsze efekty i sens życia?

Horoskop zawodowy odpowie na te pytania, ale i przestrzeże Cię przed blokadami i potencjalnymi przeszkodami.

Horoskop przesyłam w formie nagrania po sfinalizowaniu zamówienia.

Prognoza biznesowa

Prognoza biznesowa to idealne rozwiązania dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą lub wprowadzają zmiany w swoim życiu biznesowym.

Chcesz poznać najbliższe nurty finansowe? Dowiedzieć się więcej o swojej ścieżce kariery? Sprawdzić, czy pomysł na biznes przyniesie Ci zyski? Dowiedzieć się, czy Twoje inwestycje przyniosą zamierzone efekty? Poznać odpowiedź na pytanie, jak będzie wyglądał rynek ekonomiczny w najbliższym czasie,  jak inwestować, w co i kiedy?

Tego dowiesz się, decydując się na współpracę ze mną!

W ramach Prognozy biznesowej otrzymujesz dostęp do grupy,  w której raz w tygodniu omawiane są najbliższe nurty finansowe, jak i analiza rynku na najbliższy tydzień . Dowiesz się, kiedy kupować, a kiedy sprzedawać.

Otrzymasz także dwie 15-minutowe konsultacje w miesiącu.

Koszt:

750 zł / miesiąc

RYTUAŁNa Dobrobyt

Nieważne, czy utknąłeś w pracy, której nie lubisz, masz problemy finansowe czy kuleje Twoje zdrowie – rytuał na dobrobyt przyniesie Ci to światełko w tunelu i sprawi, że wszystko wróci na właściwy tor. Masz wpływ na swoją rzeczywistość!

RYTUAŁMiłosny

Nieważne, czy szukasz partnera, chcesz naprawić relację w związku, czy po prostu pragniesz poprawić atmosferę w swoim domu – rytuał miłosny da Ci przychylność innych ludzi i pozwoli Ci przyciągnąć do życia miłość. Pokonaj rozterki swojego serca!

RYTUAŁOdcięcia

Nieważne, czy jesteś pod szkodliwym wpływem negatywnych ludzi, własnych lęków, nałogów czy ograniczeń – rytuał odcięcia pozwoli Ci uwolnić się od tego, co przeszkadza Ci w rozwoju. Ty decydujesz, co i jak właśnie się zaczyna. Odetchnij. Ciesz się w końcu swoim życiem!

RYTUAŁOchronny

Rytuał ochronny ma na celu ochronienie: osoby, rzeczy, istot, umysłu, uczuć itd. Przed wpływem złych energii, bytów oraz osób. W tym zagonionym świecie coraz częściej ludzie popadają w marazm, depresje czy też borykają się z lękami. Chroń swoje ciało i umysł przed negatywnymi działaniami energetycznymi z zewnątrz.

Masz dodatkowe pytania?

Uwielbiam rozmawiać z ludźmi – bardzo chętnie rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości i opowiem Ci nieco więcej o moich usługach.

https://treeofwisdom.pl/wp-content/uploads/2020/08/tree-of-wisdom-final-05-e1597421557278.png

Profesjonalne analizy astrologiczne, horoskopy i rytuały, które przyciągną do Ciebie wyczekiwaną zmianę.

Bądź na bieżąco